Domy
szkieletowe

Szukasz sprawdzonej firmy, które pomoże Ci zrealizować marzenie o pięknym domu z drewna? Dobrze trafiłeś! Budujemy domy szkieletowe pod klucz, a budowa domów szkieletowych to nasza pasja, a nie tylko praca! To również nieustające wyzwania, których z chęcią się podejmujemy. Jesteśmy obecni na rynku już kilkanaście lat. W tak długim czasie zyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam na realizowanie usług najwyższej jakości. Dbamy również o to, aby nasze realizacje były na czasie i nadążamy za trendami budowlanymi.

Realizacja garażu w Limanowej
Realizacja garażu w Limanowej

Firma budująca domy szkieletowe - to my!

Domy szkieletowe parterowe, domy szkieletowe całoroczne, czy może małe domki szkieletowe całoroczne? Zajmujemy się kompleksową realizacją konstrukcji szkieletowych każdego rodzaju – tych wymyślnych i standardowych! Jeśli interesują Cię domy szkieletowe pod klucz, to służymy pomocą, fachową poradą, a także naszymi umiejętnościami i doświadczeniem, które pozwalają nam na profesjonalną realizację całej inwestycji.

Domy szkieletowe Limanowa

Nasze zlecenia często mają miejsce w Limanowej i okolicach tego miasta, a Małopolska to główny obszar naszych działań. Zajmujemy się projektowaniem i montażem domów szkieletowych. Mamy już na swoim koncie wiele realizacji tego typu.

 

Jeśli zatem interesuje Cię tzw. dom kanadyjski pod klucz, to skontaktuj się z nami! Obok przykład domu, który zbudowaliśmy w Limanowej.

Domy szkieletowe Kraków

Mieszkańcy Krakowa i okolic często korzystają z domów szkieletowych lub domów kanadyjskich, ponieważ są one tańsze i mogą być wybudowane o wiele szyciej niż murowane – nawet w kilkanaście tygodni!

 

Ceny działek w Krakowie bywają zatrważające, dlatego zrozumiałe jest, że szuka się oszczędności, stąd decyzje o postawieniu domu szkieletowego.

 

Działamy na terenie całej Małopolski, a w Krakowie mamy bardzo dużo zleceń, czego dowodem są realizacje. Jesteśmy aktywni również w okolicach tego miasta, w miejscowościach takich jak Bochnia, Wieliczka, Skawina, Mogilany, Niepołomice czy Myślenice.

Realizacje budynków szkieletowych

Oto jedne z wielu konstrukcji szkieletowych, jakie wykonaliśmy na terenie Małopolski. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Zobacz, jak działamy.

Garaże szkieletowe

W kwestii budynków szkieletowych działamy kompleksowo, dlatego nie ograniczamy się tylko do domów szkieletowych. Garaże szkieletowe drewniane to kolejne konstrukcje, które jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie od A do Z.

Wykonanie domku letniskowego w Dobrej

Ile kosztuje dom szkieletowy?

Cena budowy domu szkieletowego to kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników takich jak rodzaj materiału, wielkość dachu, stopień skomplikowania prac oraz lokalizacja. Jako rzetelna firma, nie podajemy żadnych widełek cenowych – wszystko ustalamy indywidualnie z klientem, a przed przystąpieniem do prac sporządzamy dokładną wycenę uwzględniającą wszystkie niuanse, które mogą wpłynąć na koszt ostateczny.

Domy szkieletowe są najczęściej znacznie tańsze w porównaniu do tradycyjnych domów murowanych, ale nadal istnieje duża rozbieżność w cenach, dlatego istotna jest rzetelna wycena inwestycji.

Domy szkieletowe
Małopolska

Podsumowując, zajmujemy się wykonawstwem budynków szkieletowych.

Wykonujemy:

  • domy szkieletowe całoroczne,
  • domy szkieletowe parterowe,
  • małe domki szkieletowe całoroczne,
  • domy szkieletowe skandynawskie,
  • garaże szkieletowe
  • i wiele innych!

Miejsca, w których działała i działa nasza ekipa budowlana:

Dobczyce, Kraków, Półrzeczki, Skrzydlna, Dobra, Czasław, Mszana Dolna, Kłodne, Tymbark, Laskowa, Znamirowice, Przyszowa, Jaworzna, Piekary, Wieliczka, Nowy Sącz i okolice, Tarnów i okolice, Limanowa i okolice.