Obróbki blacharskie
Kraków

Nasza doświadczona firma specjalizuje się w obróbce blacharskiej dachów. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi i nowoczesnym technologiom, zapewniamy wysoką jakość usług. Terminowość, rzetelność i zadowolenie klientów to nasze priorytety. Wybierz nas, a otrzymasz trwały, solidny i estetyczny dach spełniający najwyższe standardy. Skontaktuj się już dziś!

image 93
image 91

Obróbki blacharskie na wymiar

Do każdego okucia blacharskiego dachu podchodzimy indywidualnie, z dbałością o każdy detal. Wykonamy dla Ciebie okucia boczne dachu, okucia blacharskie komina jak i kompleksową obróbkę całego dachu.

Elementy obróbki blacharskiej dachu

Aby perfekcyjnie wykończyć dach, potrzebne są elementy takie jak gąsiory, wiatrownice, koronki, śniegołapy, pasy nadrynnowe i podrynnowe, ofasowania boczne, obróbki przyścienne oraz wiele innych. Podczas pracy korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów od renomowanych producentów.

Profesjonalne okucia dachowe

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowaniu, remontowaniu i okuwaniu dachów – zajmujemy się tym od wielu lat! Zajmiemy się opierzeniem dachu – szybko i sprawnie.

 

Jeżeli interesują Cię któreś z poniższych działań, to skontaktuj się z nami!

Obróbki blacharskie
dachu jednospadowego
Obróbki blacharskie
dachu dwuspadowego
Obróbki blacharskie
dachów papowych

Działamy głównie na terenie Małopolski, ale często bywamy też na Śląsku. Najaktywniej działamy w Krakowie i okolicach, Wieliczce, Bochni, Nowym Sączu, Limanowej, Tarnowie. Na naszej stronie możesz zobaczyć realizacje z wielu różnych miast.