O nas

10 lat na rynku.
Doświadczona kadra.
Kompleksowość usług.
Indywidualne podejście.

Dom z zewnątrz
Dom z zewnątrz

Dach Technik

Dach Technik to doświadczona firma budowlana, która działa na rynku już od 10 lat. Jesteśmy specjalistami z zakresu dekarstwa, ciesielstwa, konstrukcji drewnianych i domach z konstrukcjami drewnianymi.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o zadowolenie klientów i o to, aby efekt końcowy wykonanych przez nas prac był w pełni zadowalający.

Dom z zewnątrz

Obsługujemy kompleksowo

W zakresie naszych działań, jakim są prace dekarskie, ciesielskie i konstrukcje drewniane obsługujemy kompleksowo.

W naszej firmie pracują doświadczeni fachowcy, którzy wykonali już dziesiątki zleceń na terenie całej Polski. Owoce naszej pracy możecie zobaczyć w zakładce Realizacje.

Wykonawstwo dachów

Remonty, przebudowy i wykonywanie dachów od zera to nasza specjalność. Zajmujemy się pokryciami dachowymi każdego rodzaju. Prace wykonujemy zarówno na budynkach mieszkalnych, takich jak domy rodzinne czy bloki, jak i na budynkach usługowych. Specjalizujemy się również w budowie wiat, altan, zadaszeń tarasowych.

Profesjonalna obsługa

Dysponujemy kadrą fachowców i specjalistów, którzy w kwestii prac ciesielskich, dekarskich i remontowych obsługują kompleksowo. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, wsparcie i doradztwo na każdym etapie prac. Dbamy o naszych klientów, tym samym dbając o markę i renomę firmy.

Zobacz jak działamy

Działamy na terenie małopolski od wielu lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Zobaczcie, w jaki sposób działamy. Nasze realizacje uwzględniają remonty, dachy, konstrukcje drewniane, obróbki i okucia blacharskie i budynki szkieletowe.