Konstrukcje drewniane
na zamówienie

Specjalizujemy się w tworzeniu konstrukcji drewnianych, które łączą w sobie elegancję, funkcjonalność oraz trwałość. W swej pracy używamy doskonałej jakości surowców drzewnych oraz korzystamy ze sprawdzonych metod – gwarantujemy, że wykonana przez nas konstrukcja drewniana posłuży przez długie lata.

 

Nasza oferta dotyczy takich usług jak produkcja konstrukcji z drewna oraz ich montaż. Wykonujemy altany, pergole, wiaty, domki letniskowe, stodoły czy tarasy.

image 93 1
image 91 1

Drewniane konstrukcje domów

Zajmujemy się wykonywaniem drewnianych budynków różnego formatu – od małych domków letniskowych, przez drewniane domy jednorodzinne, aż po duże realizacje, takie jak np. ujeżdżalnia koni.

Producent altan ogrodowych z drewna

Wykonujemy drewniane altany na zamówienie – kompleksowo. To świetnie rozwiązanie dla osób ceniących komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. Nasze altany są wykonane z najwyższej jakości drewna, starannie impregnowanego i wytrzymałego na zmienne warunki atmosferyczne.

Koszt budowy altany drewnianej

Wykonujemy różne kształty altan o różnych wymiarach – od prostych i funkcjonalnych, po bardziej ozdobne i stylowe. Każda altana jest zaprojektowana z dbałością o detale, aby zapewnić użytkownikom wygodny i estetyczny kącik do wypoczynku i relaksu. Koszty wykonania altany z drewna zależą od jej wymiarów, stopnia skomplikowania konstrukcji i wykorzystanych materiałów. Skontaktuj się z nami, opisz krótko swój pomysł na altanę, a podamy Ci orientacyjną cenę.

Zadaszenia tarasu i altany na zamówienie

Możemy zająć się również zadaszeniem istniejącego już tarasu niezależnie od tego, czy interesuje Cię zadaszenie przyścienne, czy wolnostojące. Altana drewniana bali, altana drewniana z grilem – wybierz, co chcesz!

image 3 1

Garaże drewniane
na zamówienie

Konstrukcje garaży drewnianych to nasza kolejna specjalność. Możemy wykonać dla Ciebie garaż drewniany z wiatą, garaż drewniany dwustanowiskowy, garaż drewniany jednospadowy, czy jakikolwiek inny garaż z konstrukcją z drewna. Oferujemy garaże drewniane z montażem najwyższej jakości.

Konstrukcja drewnianej wiaty

Interesuje Cię wiata przyścienna, wiata wolnostojąca, klasyczna wiata ogrodowa, czy może solidna wiata samochodowa? Podobnie jak w przypadku garaży, decyzja co do formy konstrukcji należy do Ciebie. Zrealizujemy Twoją wizję lub zaproponujemy wykonanie według naszego pomysłu.

Producent domów drewnianych letniskowych

Wykonujemy domki drewniane z montażem. Drewniane domki letniskowe są popularne ze względu na wiele zalet, które oferują. Drewno jest materiałem, który zapewnia naturalny klimat oraz estetykę i doskonale harmonizuje z otoczeniem. Drewniane domki zwykle są malowniczo położone wśród lasów, nad jeziorami lub na wybrzeżach morskich. Drewno to materiał, który zapewnia doskonałą izolację termiczną, co oznacza, że w środku domku jest przyjemnie chłodno latem i ciepło zimą.

Dach Technik
- wykonawca konstrukcji drewnianych

Podsumowując, zajmujemy się pracą z drewnem.

Wykonujemy:

  • pergole i altany,
  • wiaty i garaże,
  • stodoły drewniane,
  • domki letniskowe,
  • tarasy drewniane
  • i wiele innych!

Miejsca, w których tworzyliśmy konstrukcje drewniane: Dobczyce, Kraków, Półrzeczki, Skrzydlna, Dobra, Czasław, Mszana Dolna, Kłodne, Tymbark, Laskowa, Znamirowice, Przyszowa, Jaworzna, Piekary, Wieliczka, Nowy Sącz i okolice, Tarnów i okolice, Limanowa i okolice.

 

Zachęcamy do zapoznania się z innymi realizacjami.