Pokrycia dachowe Małopolska

W Dach-Technik specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu dachów dla różnego rodzaju budynków. Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują zarówno prace związane z projektowaniem dachu, jak i jego wykonaniem oraz konserwacją i naprawą.

 

Dbamy o jakość, funkcjonalność i estetykę na każdym etapie prac.

image 93
image 91

Wymiana pokryć dachowych

Dachówka | Blachodachówka

Wykonujemy pokrycia dachowe z tworzyw sztucznych, pokrycia dachowe z dachówki i pokrycia dachowe z blachodachówki. Kładziemy duży nacisk na jakość wykorzystywanych materiałów oraz terminowość wykonania prac. Dbamy również o bezpieczeństwo pracowników oraz użytkowników budynków, przy których pracujemy.

 

Jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania i nie boimy się wyzwań. Jeżeli masz pomysł na mniej standardowe wykonanie dachu, to zachęcamy do kontaktu.

Wymiana dachu z azbestu

Do roku 2032 azbest i eternit mają całkowicie zniknąć z dachów polskich budynków. Nie warto odkładać tego przedsięwzięcia na ostatnią chwilę – zapewnie zrobi to bardzo wielu Polaków, co może wiązać się z napiętymi terminami firm remontowych i stresem.

Demontażem azbestu zajmujemy się od wielu lat. Wymiana dachów azbestowych wymaga profesjonalnego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników, więc warto powierzyć ją doświadczonej firmie. Zapoznaj się z naszymi realizacjami – znamy się na rzeczy! Pamiętaj, że w przypadku wymiany dachu z eternitu możesz skorzystać z dotacji.

Pokrycie dachowe wiaty

Zajmujemy się również pokryciami dachowymi mniejszego formatu, takimi jak zadaszenia wiat. Konstrukcje drewniane wykonujemy od zera, ale jeśli interesuje Cię wyłącznie pokrycie dachowe na gotową wiatę lub wymiana zadaszenia, to nie ma problemu!

Usługi dekarskie Kraków

Nasze zlecenia często mają miejsce w Krakowie i okolicach tego miasta, a Małopolska to główny obszar naszych działań. Zajmujemy się remontami, modernizacjami, wymianami i pracami blacharskimi na dachach różnego typu – pokryciami dachowymi z blachy, dachówki, papy oraz gontów bitumicznych na dachach płaskich, łukowych i spadzistych.

Czy oferujemy tanie pokrycia dachowe?

Gwarantujemy, że naszym klientom wskazujemy optymalne rozwiązania zarówno pod kątem ekonomicznym, jak i funkcjonalnym. Zależy nam na owocnej współpracy z każdym inwestorem i jesteśmy świadomi tego, że wysoka jakość naszych usług to nie jedyny czynnik konkurencyjny.

Ile kosztuje wymiana pokrycia dachowego?

Cena wymiany dachu to kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników takich jak rodzaj materiału, wielkość dachu, stopień skomplikowania prac oraz lokalizacja. Przed przystąpieniem do prac dachowych sporządzamy dokładną wycenę uwzględniającą wszystkie niuanse, które mogą wpłynąć na koszt ostateczny.

Czy wymiana pokrycia dachowego wymaga zgłoszenia?

Jeśli zamierzamy przywrócić dach do jego pierwotnego stanu, w większości przypadków nie trzeba podejmować żadnych formalnych kroków, ponieważ prace takie uważane są za remont zgodnie z prawem budowlanym.

 

Jednak, jeśli planujemy wymienić pokrycie dachu i dodatkowo dodać nowe okna dachowe, zmienić kubaturę budynku lub ingerować w więźbę, takie działania będą traktowane jako przebudowa i należy je zgłosić do odpowiednich organów przed rozpoczęciem prac (w terminie do 21 dni). Należy wówczas dołączyć do zgłoszenia projekt przygotowany przez specjalistę.

image 3

Remont dachu
Kraków |
Małopolska

Należy przeprowadzać regularne przeglądy dachu co najmniej raz w roku, a w przypadku wykrycia uszkodzeń należy je niezwłocznie naprawić. Remont dachu powinien być przeprowadzany mniej więcej 15-20 lat lub gdy dach jest już stary i przestał spełniać swoje funkcje.

 

Działamy głównie na terenie Małopolski. Docieramy do większych i mniejszych miast.

 

Wykonamy kompleksowo:

  • remont starego dachu,
  • remont dachu w budynku wielorodzinnym,
  • remont dachu z papy,
  • remont dachu dwuspadowego.

Obróbki blacharskie dachu

Wykonujemy również okucia blacharskie dachów oraz obróbkę elementów metalowych. Korzystamy ze sprawdzonych komponentów, które dostarczają nam renomowani producenci. Nasi monterzy to profesjonaliści, którzy zajmują się okuciami już od wielu lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie okuć dachowych.

Jeżeli interesują Cię któreś z poniższych działań, to skontaktuj się z nami!

  • obróbka blacharska dachu krytego papą,
  • obróbka blacharska dachu jednospadowego,
  • obróbki blacharskie dachu dwuspadowego
  • okucie boczne dachu,
  • obróbka blacharska szczytu dachu,
  • obróbka blacharska dachu krytego gontem.

Dachy Limanowa

Limanowa, limanowszczyzna jak i okoliczne tereny to obszary, gdzie nasza firma działa bardzo aktywnie. Zadzwoń! Konsultacja pozwoli nam na oszacowanie kosztów i wybór najlepszej opcji, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. Jak dachy to tylko w Limanowej!

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy nad różnorodnymi projektami.

Dom z dachem dwuspadowym realizacje

Miejsca, w których wykonywaliśmy lub remontowaliśmy dachy: Dobczyce, Kraków, Półrzeczki, Skrzydlna, Dobra, Czasław, Mszana Dolna, Kłodne, Tymbark, Laskowa, Znamirowice, Przyszowa, Jaworzna, Piekary, Wieliczka, Nowy Sącz i okolice, Tarnów i okolice, Limanowa i okolice.

 

Zachęcamy do zapoznania się z innymi realizacjami.